Мерія обіцяє розібратися зі скандальним кіоском на вул. Руській

02Правомірність розташування об’єкту торгівлі у центрі міста, поруч з вул. Руська, 19, вивчає міська рада.

«Тимчасова споруда типу «павільйон» на вул. Руській, 19 була розміщена за вказаною адресою з 2006 року. Після звернення заявника, міська рада подовжила термін оренди на два роки та зобов’язала підприємця привести архітектурний вигляд даної споруди у відповідність до встановлених зразків, – розповідає Василь Бесага. – Цю пропозицію також узгодило управління містобудування ОДА та видано паспорт прив’язки тимчасової споруди до місця, на якому такий торговий об’єкт існував з попередніх років».

Начальник управління муніципальної поліції міськради Сергій Волков каже, що 20 грудня тернополяни звернулись до працівників муніципальної поліції зі скаргами про будівництво певної споруди на прилеглій території до їх будинку. Цього дня підприємцю, який здійснював монтаж каркасу торгового об’єкту, було сказано припинити будь-які роботи до з’ясування усіх обставин.

«З’ясувалося, що даному підприємцю дійсно було продовжено договір оренди. Проте це не на ту ділянку, на якій він почав монтувати свій торговий об’єкт, – розповідає Сергій Волков. – Тому така невідповідність у документах та реальних діях підприємця викликала суспільний резонанс».

Вам також може сподобатися