У Тернополі проводитимуть рейди щодо виявлення фактів незаконної торгівлі піротехнікою

1355326465_pirotehnikaНапередодні новорічних та різдвяних свят збільшується попит на піротехнічну продукцію. Такими товарами у ці дні заповнені багато торгівельних прилавків. Не менш актуальним є питання безпеки.
З метою профілактики незаконного обігу піротехнічних виробів, захисту громадян від травмування, співробітники тернопільської міліції у ці дні проводитимуть заходи щодо виявлення фактів незаконної торгівлі піротехнікою. Отож, на які саме порушення звертатимуть увагу правоохоронці.
Відповідно до пункту 7.9 Тимчасових правил обігу в Україні побутових піротехнічних виробів, їх продаж на ринках забороняється. Реалізація піротехніки здійснюється через спеціалізовані підприємства торгівлі та спеціалізовані відділи (секції) підприємств з універсальним асортиментом непродовольчих товарів, приміщення яких обладнані згідно з вимогами охорони праці, пожежної безпеки та відповідають технічним, санітарно-гігієнічним, технологічним нормам і правилам. Крім того, діяльність, пов’язана з виготовленням і торгівлею піротехнічними засобами, підлягає ліцензуванню.
Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачена відповідальність за порушення порядку виробництва, зберігання перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів (ст. 195-6).
Нагадують працівники міліції і про те, що виконавчим комітетом Тернопільської міської ради прийнято рішення про тимчасове обмеження використання салютів, феєрверків та інших піротехнічних засобів на час проведення антитерористичної операції на сході України. У зв᾿язку з цим, в обласному центрі обмежується використання в закладах ресторанного господарства, торгівлі, побутового обслуговування та розважального бізнесу салютів, феєрверків та інших піротехнічних засобів при проведенні дискотек, святкувань, інших масових заходів.

Вам також може сподобатися