Мешканці Тернополя скаржаться на холодні батареї

03 Про це вони пишуть на сайті міськради.

24 грудня тернополянка Галина поставила комунальникам питання: «Скажіть будь ласка, по якій причині відключають опалення по вул Куліша (вночі,і вдень), те що нормальна t 18°C, я знаю, але не розумію того по якій причині абоненську плату не зменшують».

Жінка не розуміє, чом має платити за послугу, якою не може користуватись в повному обсязі.

«Як мені посушити дітям чобітки, якщо вночі батареї холодні, ввечері світло виключаєте? Чому я маю платити пів тисячі за опалення і ще вмикати вночі обігрівач, що б посушити обув і в кінцевому результаті – ще сотню за електрику. За яким тарифом мають нараховувати абонплату за опалення, якщо його вмикають на пів сутки?» – питає вона.

Пані Галина просить мерію не ігнорувати її запитання а відповісти на нього.

Це ж питання турбує й іншу тернополянку.

«Чому холодні батареї??? Вже другий день у мене холодні батареї! Живу на БАМі. Вечером теплі (не гарячі), а вдень холодні! Я розумію що на вулиці трохи потепліло, але ж не на стільки щоб вимикати опалення!!! в квартирі +17! З гарячого крану тече вода яку з натяжкою можна назвати теплою! Тепер ще й тепло скручуєте! А потім будете жалітись що з лімітів світла виходите! А як інакше? Я от другий день просто вимушена вмикати обігрівач! Бо інакше моя дитина просто замерзне!», – пише жінка.
Джерело: Тернополяни

Вам також може сподобатися