На площі «Героїв Євромайдану» усі технічні можливості для завершення бібліотеки буде збережено

img_9723Про розміщення об’єктів благоустрою на площі «Героїв Євромайдану» йшлося 26 грудня на черговому засіданні робочої групи з вивчення питання реконструкції  площі.  Участь у ньому взяли архітектори, представники департаменту архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження облдержадміністрації та управління технічного нагляду Тернопільської міської ради.

За словами архітектора Ігоря Гордія,  поряд з реконструкцією площі і спорудженням пам’ятника Героїв «Небесної сотні» на ній всі технічні  можливості для продовження будівництва обласної державної бібліотеки залишаються.

Як зауважив Ігор Романович, зараз площі як такої ще немає.

«Сквер не використовується для відпочинку, там  немає пішохідного зв’ язку, є тільки вузька частина дороги від сторони магазину «Флора». Я переконаний, що від розширення майдану виграють і музей, і бібліотека».

За словами архітекторів, як тільки буде вирішено юридичні  питання, вони готові виконувати роботи в якнайкоротші терміни. Часові рамки реалізації проекту залежать  від визначення інвестора і  капіталовкладень.

Як повідомив заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра, більш конкретно говорити про вигляд можна площі можна буде тільки тоді, коли буде затверджено вигляд пам’ятника «Небесній сотні».

Вам також може сподобатися