В Тернополі встановлено один з перших терміналів, який приймає купюри пачкою

121В Тернополі з’явився перший термінал самообслуговування, який приймає купюри не по одній, а цілою пачкою. Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

«Інноваційний термінал буде дуже зручний для тих, кому необхідно внести велику суму готівкою. Це може бути, наприклад, внесення виручки торговими представниками, підприємцями і юридичними особами, – каже Віталій Вахівський, заступник керівника напрямку банкоматної та термінальної мережі Тернопільської філії ПриватБанку. – Це зовсім новий підхід до обслуговування клієнтів в терміналах самообслуговування, тепер достатньо поставити пачку купюр і термінал сам їх порахує, що значно заощадить час для клієнтів».

У прес-службі фінансової установи зазначили, що такі термінали можуть приймати за один раз пачку до 20 штук. «Найближчим часом ПриватБанк, орієнтуючись на потреби своїх клієнтів, планує встановити термінали з прийому купюр у великих магазинах міста», – запевнили в ПриватБанку.

На даний момент скористатися зручністю «пачкових» терміналів ПриватБанку можуть тернополяни за адресою: вул. Живова, 40 (неподалік Автовокзалу).

Відзначимо, недавно ПриватБанк ввів ще одне нововведення – почав встановлювати зовнішні термінали самообслуговування вуличного типу. Тепер для здійснення більшості банківських операцій не треба навіть заходити у відділення – все можна зробити самостійно і в будь-який зручний час.

Вам також може сподобатися