Тернопільська міська комунальна лікарня №2 відзначає 40-річчя

2L_261214_0126 грудня Тернопільська міська комунальна лікарня №2 відзначає 40-річчя. Урочистості з цієї нагоди відбулися у лікувальному закладі. Міський голова Тернополя Сергій Надал привітав лікарів, санітарів, технічний персонал та науковців, а також вручив кращим цінні подарунки.

«Робота лікарів сьогодні є цінною, адже зберігає життя багатьох людей. На жаль, уже багато років ми є свідками того, що медицина практично не фінансується на капітальні видатки, як ремонтні роботи чи придбання медичної техніки. Практично усі роботи проводяться за рахунок місцевих бюджетів чи за кошти меценатів. Кожного року ми намагаємося виділяти кошти на найважливіші речі у сфері медицини і наступний рік також не буде винятком, – зазначив Сергій Надал. – Незважаючи ні на що, за вашою роботою стоять реальні людські життя, долі родин. Саме тому від імені всієї громади Тернополя дякую усім вам за працю, за врятовані життя, за здоров’я наших городян».

Також міський голова побажав медичному персоналу добробуту, затишку і злагоди в родинах, а також рясного Божого благословення за щоденну працю.

Вам також може сподобатися