Подарунок для дітей організували державтоінспектори спільно з акторами лялькового театру

PM30image001Сніговик, феї, лісові та казкові герої, а також Дід Мороз із Снігуронькою – усі ці персонажі завітали на новорічний ранок до Тернопільського академічного театру актора і ляльки. 30 грудня працівники театру організували свято для дітей державтоінспекторів, які перебували в зоні проведення антитерористичної операції.

– До свята приклали серце та душу не лише служителі Мельпомени, але й інші небайдужі люди, – каже головний режисер Тернопільського академічного театру актора і ляльки Володимир Лісовий. – Один із підприємців краю підготував для дітей подарунки. Усім дякую та вітаю з Новим роком і Різдвом Христовим.

Більш як шістдесят дітей відвідали новорічний ранок “Дід Мороз та чарівне дзеркало”. Від імені усіх дітей та батьків подякувала за чудове свято дружина працівника міліції Марія Колодій.

– Висловлюю щиру подяку працівникам театру актора і ляльки та управлінню державтоінспекції в Тернопільській області за те, що провели для нас та дітей таке гарне свято. Ми знову повірили у казку. Вітаю усіх з Новим роком та Різдвом Христовим.

Після пісень та хороводів, ігор та танців маленьких гостей запросили на перегляд казки-вистави “Дивовижні перетворення”.

Вам також може сподобатися