Понад 17 кілограмів піротехнічної продукції вилучили з незаконного обігу тернопільські міліціонери

13Рейди щодо виявлення незаконного продажу піротехніки тривають на Тернопільщині. Правоохоронці нагадують, що офіційно продавати таку продукцію можуть лише спеціалізовані торгові заклади, які мають відповідні ліцензії, видані Міністерством внутрішніх справ України.

Міліціонери перевірили 321 об’єкт можливого продажу піротехнічних виробів і виявили 8 точок продажу феєрверків, ракет, салютів, петард та іншої піротехніки без відповідних документів.

Здебільшого, незаконно торгували цим товаром на ринках обласного центру. Міліціонери склали протоколи щодо реалізаторів за статтею 195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів).

Із незаконного обігу вилучено чотири з половиною тисячі одиниць піротехнічних виробів, вага яких склала більше 17 кілограмів.

Нагадаємо, що Тернопільська міськрада ухвалила рішення щодо заборони використання салютів та феєрверків у період новорічно-різдвяних свят у зв’язку з тим, що в країні триває антитерористична операція.

Вам також може сподобатися