На Tернопільщині стало на 50 залізничних кас більш

kvytokТернопільські відділення ПриватБанку пропонують клієнтам швидкий, зручний та надійний спосіб придбання залізничних квитків. Як повідомили в банку, сьогодні вибрати та купити квиток можна в одній із 50 залізничних кас у відділеннях Тернопільської області, у терміналах самообслуговування ПриватБанку, а також в інтернет-касі bilet.pb.ua та Інтернет-банку Приват24.

«Для більшості людей, які люблять подорожувати, важливо швидко отримати повну інформацію про потяги у потрібному напрямку, обрати зручний вагон та місце, придбати квиток без черг, в комфортних умовах буквально за декілька хвилин, особливо в «гарячий» період новорічних свят – це справжній подарунок, для тих, хто цінує свій час, – говорить керуючий Тернопільською філією ПриватБанку Максим Павлов. – Електронний квиток з QR-кодом, куплений у банку, дає право проїзду в поїзді без обміну на паперові квитки, що є безумовною перевагою».

Як повідомляє прес-служба банку, найбільшим попитом користуються квитки на найпопулярніші напрямки в новорічні свята – Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, а також в Одесу та за кордон.

У касах ПриватБанку купити електронні квитки на будь-які залізничні напрямки можна за декілька хвилин, як на відео. Окрім залізничних квитків, через ПриватБанк можна швидко та зручно купити квитки на автобус і літак у будь-якому напрямку по Україні та за кордон. З початку 2014 року ПриватБанком продано понад 840 тисяч електронних квитків на транспорт, у тому числі 600 тисяч залізничних квитків.

Джерело: Like

Вам також може сподобатися