Бути обережними закликають міліціонери, торгуючи в інтернет-мережі

agores-internetПридбати чи продати товар, давши оголошення на сайтах безкоштовних оголошень, просто і вигідно, але не завжди безпечно.
Повідомлення про продаж зимових коліс до автомобіля на сайті безкоштовних оголошень «OLX» розмістила 26-річна тернополянка. Через деякий час їй зателефонували на мобільний телефон. У ході розмови співрозмовник вивідав у жінки конфіденційну інформацію – реквізити банківського карткового розрахунку і як наслідок – з її рахунку зняли понад 2700 гривень.
Працівники міліції застерігають краян бути обережними, розміщуючи повідомлення на сайтах безкоштовних оголошень. Ніколи і нікому не розголошуйте банківські реквізити своїх карток, будьте уважні у спілкуванні зі сторонніми особами. Якщо маєте намір щось продати чи купити через всесвітню мережу Інтернет, то для надійності заведіть для цього спеціальну банківську картку.
Найпростіший спосіб убезпечити себе від клієнтів-шахраїв – не тримати на картці, на яку вам будуть перераховувати гроші, великих сум.
Регулярно перевіряйте рахунок як у платіжній системі, так і на картці. Якщо ваш банк надає послугу смс-повідомлень, обов’язково її використовуйте, бо це найшвидший спосіб отримати інформацію про стан вашого рахунку.
Якщо ви стали жертвами шахраїв, негайно телефонуйте в міліцію за номерами у Тернополі (0352) 27-12-30, 27-12-58 або 102.

Вам також може сподобатися