9-10 січня на Тернопільщині очікуються складні погодні умови

22За інформацією Гідрометцентру, 9-10 січня в Україні складні погодні умови: різке потепління, мокрий сніг з переходом в дощ.

У західних, північних та центральних областях на дорогах сильна ожеледиця. 9 січня хмарна погода протримається у Тернополі увесь день. Вранці очікується сильний сніг, ввечері – дощ зі снігом.  10 січня весь день у Тернополі буде хмарним. Вранці очікується дрібний дощ зі снігом, ввечері – дощ. Тож звертаємо увагу як водіїв, так і пішоходів на необхідність бути особливо уважними. За таких погодних умов водіям потрібно неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху. Будьте обачливі при проїзді мостів та естакад, відмовтеся від ризикованих маневрувань, ні в якому випадку не перевищуйте швидкість, дотримуйтесь  безпечної дистанції.

Подбати про власну безпеку потрібно і пішоходам. Ураховуючи ожеледь, рухайтеся по тротуарам з обережністю, переходьте дорогу тільки в установлених для цього місцях, не виходьте на проїзну частину прямо перед автомобілем – водій просто не встигне загальмувати.

Джерело: 0352

Вам також може сподобатися