Після свят тернопільські вандали взялись за старе

26 До нових інформаційних стендів, встановлених улітку в парках та скверах, уже добрали хулігани. За одну ніч хтось розмалював 7 із встановлених 12.

У відділі благоустрою та екології міськради сподіваються, що комунальники зможуть відчистити стенди.  Мовляв, на них наносили спеціальне антивандальне покриття.

– Такі таблички є у кожному європейському місті. На них зображено екологічний символ міста у формі літери «Т», рік заснування  і назва площі, скверу, де табличка розташована, – каже начальник відділу благоустрою Олег Соколовський. –  Мешканці нашого міста, до слова, також не усі знають назви тих чи інших площ, скверів. Наявність таких табличок говорить про те, що місто наше набуває європейського вигляду.  Однак за ніч – з 11 на 12 січня всі таблички розмальовані – хуліганство. Але навіщо?

На виготовлення і встановлення  цих стендів, за словами пана Соколовського, пішло 42 тис. грн. Тож тепер задля оновлення знову треба витрачати кошти. Відтак виходить, що якийсь тернополянин, заліз у кишеню громади, сам у себе вкрав.

– Поки що  ми не брались за оновлення, – каже пан Соколовський. – Сподіваємось, винуватця впіймають. Адже такі художники мають звичку повертатись  до об’єкту. Тож, якщо стерти не можливо, то переробляти стенди будуть за його кошт.

27

Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися