До кінця січня у міській раді плануюють прийняти бюджет міста

fvlcihhmdwvk-snofxkeuxxБюджет України значно відрізняється від бюджетів попередніх років, адже у ньому передбачені нові повноваження, функції та платежі, яких не було раніше. Щоб розтлумачити нововведення, днями відбувалася селекторна нарада за участю прем’єр-міністра України та профільних міністрів, а також 15 січня у Тернопільській міській раді відбулося засідання Асоціації міст Тернопільської області.

«Під час таких нарад ми обговорили проблемні моменти у наявних нововведеннях, а також провели консультації щодо бюджету. Міністри, на жаль, на деякі наші питання не надали відповіді, тому ми чекаємо, що до діючого закону приймуть чимало змін, нададуть роз’яснення та інструкції», – каже Сергій Надал.

За словами міського голови, відтепер із державного бюджету будуть фінансувати виключно загальноосвітні навчальні заклади та сферу медицини у частині витрат на заробітну плату та енергоносії. Інші ж сфери, тобто капітальні видатки, утримання дитячих садків, закладів культури, спорту та ремонт доріг тепер будуть виключно фінансуватися із бюджету міста.

«Наразі міська рада працює разом із податковою службою над бюджетом міста, щоб ще у січні депутати могли його прийняти», – додає Сергій Надал.

Вам також може сподобатися