Через допис у Фейсбуці проти тернополянина порушили кримінальне провадження

22Через допис у Фейсбуці – кримінальне провадження. Як погрози розцінили міліціонери пост тернополянина на сторінці у соцмережі. В результаті – почали розслідування. Чим може закінчитися тяганина дописувача, дізнавалися наші кореспонденти.

Злісний допис на адресу тернопільських міліціонерів розмістив активіст Всеукраїнського «Автомайдану» на своїй сторінці у Фейсбуці. Правоохоронці розцінили попередження про їхню пропажу як погрози. Тому порушили кримінальне провадження щодо автора допису Ігоря Василіва.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника УМВСУ в Тернопільській області:

«Я, наприклад, такого не дозволю як керівник зараз управління внутрішніх справ. Відповідна була реакція. Відповідно, порушено кримінальне провадження за фактом погрози. І це кримінальне провадження буде розслідуватись. Якщо ця людина, яка це написала, чи Ігор Василів, чи хтось інший, просто написав це не для погрози, відповідно, провадження буде закрито. Якщо писати якісь конкретні речі про когось, про якісь корупційні зв’язки, про корупційні схеми – будь ласка, пишіть».

Ігор Василів підтвердив, що є автором того допису. Каже, слова адресовані не конкретному міліціонеру, а всім корупціонерам. І дивується, чому на його пост правоохоронці відреагували оперативніше, ніж на деякі гучні справи.

ІГОР ВАСИЛІВ, голова Тернопільського осередку Всеукраїнського об’єднання «Автомайдан»:

«В мене є 2 особистих вороги – це Путін і корупція. Якщо ми боремося на Сході, український народ, з одним, то тут, я вважаю, всі громадські організації і всі дієві свідомі люди повинні боротися з корупціонерами. Якщо нам пояснюють, що можна побудувати хату на 400-500 м.кв. за один рік, я такого не розумію, тому що сам бізнесом займався, я знаю, як це тяжко зараз робити».

За словами Ігоря Василіва, у міліцейський відділок його поки що не викликали. Поки правоохоронці розслідують справу, автомайданівець звернувся за підтримкою в Службу безпеки України.
Джерело: ІНТБ

Вам також може сподобатися