На Водохреще на Тернопільському ставі тонув рибалка

kt1AJlPRLyAНа Тернопільському ставі тонув рибалка. Його врятував громадський активіст, рибалка з досвідом Руслан Ангел. Чоловік розповідає, потерпілому пощастило, бо час йшов на секунди. Рятувальники місце події обгородили і просять людей бути обережними і не виходити на лід. Через потепління товщина криги на водоймах небезпечна.

На Водохреще на Тернопільському ставі тонув рибалка. Руслан Ангел почув крик людини і поспішив на допомогу, чоловіка вдалось врятувати.

– Ми почули крик людини, звернули увагу, що хтось на поверхні води, далеко ніби щось мелькає. Зорієнтувалися швидко, побігли, бігти було досить, десь метрів чотириста, але рахунок йшов на секунди, не було часу думати. Один з рибалок дав мені шнурок, я швидко кинув людині, спокійно витягнули. Головне в цій ситуації тримати себе в руках, не впадати в паніку, зорієнтуватися на місцевості, хотілося б побажати цьому чоловіку міцного здоров’я і на майбутнє бути уважним, – розповів Руслан Ангел, який врятував рибалку.

Руслан Ангел вже не вперше рятує людей на воді. Проте цей випадок був дуже складний. Рибалка перебував на великій відстані від берега та провалився майже повністю. Наразі товщина льоду на Тернопільському ставі через потепління небезпечна, відтак людей просять не виходити на кригу.

– Всім тернополянам і гостям міста, які сьогодні відпочивають в районі озера хочу сказати, щоб були обережними, бо через потепління лід сьогодні дуже слабкий і для того щоб пересуватися по такій поверхні, тому я б не рекомендував виходити на лід людям, які в цьому не розуміються.

Попри застереження і небезпеку охочих порибалити на Тернопільському ставі сьогодні чимало. На водоймах Тернопільщини минулого року втопилось понад пів сотні людей.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися