Дівчина, яка потрапила у жахливу ДТП на Теребовлянщині, нічого не пам’ятає

1d3d602bbe21ee1c2b2185f4a9baf300_XLПро це у соцмережі “Вконтакте” пише одна з медсестер, яка здійснює нагляд за дівчиною. За її словами, Руслана отримала травми, що не загрожують її життю.

Щоправда, дівчина про аварію нічого не пам’ятає, а рідні, очевидно, не хочуть травмувати психіку потерпілої.

– Вона буде жити, вчора їй зашивали язик…Але вона нічого не пам’ятає і, скоріш за все, ще й не знає про смерть свого хлопця, – пише медсестра Христина. – Стан її стабільний.

Щодо іншої дівчини, яка загинула на руках у медиків 21 січня, то, переконує очевидець, померла вона не у кареті швидкої допомоги, а безпосередньо в медустанові – лікарі не встигли нічого зробити – Ольга лише тричі відкрила очі і померла.

Аварія трапилася під час руху колони автомобілів з Гусятинщини до Тернополя, де земляки хотіли зустріти тіло вбитого “кіборга” Володимира Труха. Через слизьку дорогу в першу машину у колоні несподівано в’їхав бус “Мерседес Спрінтер”, передні колеса якого були ще й на “літній  резині”. Молодий водій “Лади 2110” отримав травми несумісні з життям і загинув на місці ДТП, інших пасажирок у важкому стані доправили в найближчу лікарню, де одна з них згодом померла.
Джерело: Тернополяни

Вам також може сподобатися