На Тернопільщині госпіталізували більше ста осіб хворих на грип і ГРВІ

1106-12Фахівці з Інституту грипу прогнозували активність вірусів вкінці січня та на початку лютого. Передбачення справдилися. Обласна санепідслужба фіксує ріст захворюваності на грип і ГРВІ.

Збільшилася кількість хворих на грип і ГРВІ у другій половині січня. За минулий тиждень у Тернополі госпіталізували більше п’ятдесяти людей з ознаками ГРВІ, в області кількість госпіталізованих перевищує сто осіб.

«Ріст захворювання фіксуємо за минулий тиждень. Проте порівняно з аналогічним періодом минулого року, кількість хворих збільшилася на п’ять відсотків. Причин для паніки немає, оскільки до епідпорогу далеко. Рекорди по кількості хворих на ГРВІ на Тернопільщині побив в цьому епідсезоні 50-й тиждень минулого року, з 8 до 14 грудня. За цей тиждень у Тернопільській області захворіло більше трьох тисяч людей.У період канікул, Новорічних свят ситуація дещо стабілізувалася. Наразі є знову загострення», – розповідає зз начальник відділу епідеміології ГУ Держсанепідслужби в Тернопільській області Марія Павельєва.

Щоб не захворіти, лікарі радять добре одягатися, правильно харчуватися і не перевтомлюватися.

Джерело: За Збручем

Вам також може сподобатися