Тернопіль отримав бюджет на 23% більший, ніж у попередньому році

11Бюджет міста на 2015 рік прийняли депутати міської ради на черговій сесії, 27 січня. Як зауважив міський голова Тернополя Сергій Надал, завдяки змінам, які були внесені у законодавство, Тернопіль отримав бюджет на 23% більший, ніж у попередньому році.

«Цьогорічний бюджет – це бюджет розвитку, – каже Сергій Надал. – Планується збільшення надходжень, а це дозволяє нам з впевненістю говорити про фінансування усіх важливих напрямів для життєдіяльності міста. Вперше за багато років ми можемо спрямувати значні суми коштів у житлово-комунальну галузь, забезпечивши суттєво більший, аніж у попередні роки, обсяг капітальних і поточних ремонтів. Ми можемо гарантувати усім працівниками бюджетних установ забезпечення заробітної плати, оплати за енергоносії та передбачити кошти на капітальні видатки для цих закладів».

Міський голова зазначає, що починаючи з 2015 року з міського бюджету фінансуватиметься практично усе, окрім витрат на енергоносії для загальноосвітніх навчальних закладів та приміщень медичної сфери, а також зарплат працівникам цих закладів. Відповідно зростання дохідної частини бюджету знаходить своє вираження у кращому, порівняно з минулим роком, фінансуванні житлово-комунальної сфери, охорони здоров’я, освіти, культури, фізкультури та спорту. Відтак передбачено ряд капітальних робіт, зокрема відкриття нових дитячих садків, відкриття нових амбулаторій сімейного лікаря, проведення ремонтів у лікувальних закладах, капітальний ремонт доріг та житлового господарства, реконструкція Набережної ставу, тротуарів, вуличного освітлення, електротранспорту, придбання тролейбусів, будівництво нових тролейбусних ліній і т.д.

Також у бюджеті передбачено понад 2 млн. гривень на заходи щодо забезпечення обороноздатності та дотримання громадського порядку в Тернополі. Кошти підуть на своєчасне оповіщення населення, ремонтно-відновлювані роботи в приміщеннях пунктів оборони населення міста, придбання предметів індивідуального захисту і самооборони, паливно-мастильних матеріалів і т.д.

Вам також може сподобатися