Тернопільський Сірий про мобілізацію і Радника Президента України

95714Відповідь Сергія Притули на пост Юрія Бірюкова про мобілізацію:
Я із задоволенням тролив Фаріон, коли вона наїхала на Бірюкова. Але зараз мені хочеться поставити між ними знак «=».
Шкода, що я особисто не знайомий з паном Юрієм, тож не можу перепитати,що спонукало його на таку глупість, як ті пости в ФБ, в яких він проводить порівняння смертей українських вояків із Західноукраїнських областей та з Дніпропетровщини. Вважаю, що пан Юрій має вибачитись. І перед Західняками і перед Дніпропетровськими. Вони гинули не для того, щоб в руках пана Бірюкова стати цифрами для порівнянь і недолугих умовиводів. Смерть не має національності, прописки і політичної приналежності.
Якщо дані про ухиляння від призову у тих областях відповідають дійсності, то, думаю, як радник Президента, пан Бірюков нагадає йому обіцянки матеріального забезпечення вояків та страхування їх життя. А там, глядиш, і відсоток «косящих» зменшиться! А то якийсь зам міністра може намалювати собі липову довідку про те, що був в АТО, а пацанами на милицях у держустановах «футбол грають», перш ніж дати статус «учасника».
А зрештою, призивна кампанія – це не клопіт «волонтера, радника президента, помічника міністра оборони з питань речового забезпечення» . Є компетентні органи – нехай займаються. Залізти в мережу і написати дурницю може кожен. Вибачитись – не всі. Думаю, пану Юрію не займати відваги і благородності. Десятки тисяч прихильників Вашої праці уважно дивляться на Вас. Не підведіть!

NfQ62vJYEug

 

Вам також може сподобатися