Тернопільська депутатка взялась за недобросовісних лікарів

15714040403_6797b3590c_zНачальник патронатної служби облради, депутат обласної ради Софія Гусак днями розмістила на своїй сторінці в соцмережах пафосну інформацію про те, що в бюджеті області заклали 5 млн. грн на придбання медикаментів  обласній дитячій лікарні.

«Це означає, що будь-яка дитина, котра туди попадає на лікування, забезпечена в повному обсязі ліками», – написала Софія Гусак.

Водночас люди в коментарях до цього посту написали, що насправді це нічого не означає.

«Були ми… Все купували самі 10 днів тому. Но обурило мене не це, а ціна ксерокопії на 1-му поверсі. В центрі міста в 4 рази дешевше… Яким уродом треба бути, щоб на такому наживатись», – написала одна з тернополянок.

Після цього депутат зізналася, що чула й не надто веселі розповіді про місцеві лікувальні заклади.

«Про перебування в лікарні знаю хіба що з розповідей друзів, так як дітей ще Бог не подарував , і розповіді ці були невтішні. Тому я буду пропонувати розгорнути медійну кампанію із поширенням листівок чи наліпок по лікарні, що грошей (медикаментів) є більше, ніж на 100% потреби. І якщо недобросовісні лікарі вимагатимуть у батьків “іншої правди”, то щоб вони звертались в правоохоронні органи і на гарячу лінію обласної ради», – пообіцяла Софія Гусак.

Чи виконає вона свою обіцянку можна буде побачити уже невдовзі.

Джерело: 0352

Вам також може сподобатися