Агресивні бродячі собаки кусають тернополян

22Жителі вулиці Липова скаржаться, що навколо їхніх будинків живуть безпритульні собаки, окремі з них поводяться агресивно і нападають на людей. Вони також зазначають, що тварини не стерилізовані.

Кореспондентів “0352.ua” зустрів на місці Валерій Цегенков, який проживає на вул. Липовій, 10. Чоловік розповідає, що ще влітку біля будинку його дружину покусав безпритульний пес. Тоді сім’я не зверталася до ЗМІ. Кілька днів тому бродяча собака напала на пана Валерія. Інцидент стався у центрі міста. Чоловік зумів захиститися від собаки, але вирішив цього разу повідомити про свою історію журналістам.

“В серпні місяці моя дружина по цій дорозі поверталася додому. Її наздогнала безпритульна собака і покусала. Жінка два тижні відлежала в лікарні, потім ще півроку під наглядом знаходилася в поліклініці. На лікування витратили понад 300 гривень. Кілька днів тому на зупинці біля кооперативного технікуму на мене кинулася велика чорна собака. Вона не покусала, бо я зумів захиститися. Але цього разу вирішив звернутися до вас. Біля нашого будинку на Липовій постійно перебуває зграя безпритульних псів, які в цьому районі бігають, гавкають до людей. Вони агресивні і навіть не стерилізовані”, – каже пан Валерій.

Те що ці собаки не стерилізовані переконалися журналісти “0352.ua”.

Джерело: 0352

Вам також може сподобатися