Тернополян атакує небезпечне захворювання

36Кількість хворих на грип та ГРВІ в області більшає. Минулого тижня захворіло понад три тисячі краян. Чимало серед хворих дітей шкільного віку.

Грип нагряне на новорічні святаНайбільший ризик захворіти є вкінці зими та на початку весни, коли організм людини ослаблений, – кажуть лікарі. Уже фіксують тенденцію збільшення кількості хворих.

«Щодо минулого тижня то статистика така: кількість хворих перевищує три тисячі. Частина хворих – це діти шкільного віку, діти до чотирнадцяти років. Цю захворюваність можна назвати сезонною. Оскільки в цей період у минулі роки також фіксували тенденцію зростання захворюваності. Про епідемію ми ще, звичайно, не говоримо. Оскільки до епідпорогу ще далеко. Зокрема, наразі фіксується така тенденція, що більшає хворих саме у колективах, в групах, класах. Тобто причиною зростання захворюваності є віруси. Вразливі до яких насамперед особи з групи ризику – це діти, літні люди, вагітні жінки, люди з ослабленим імунітетом», – розповіла начальник відділу держсанепідемслужби в області Марія Павельєва.
Джерело: За Збручем

Вам також може сподобатися