Тернополянин “повівся” на смс: «Вітаємо, ви виграли автомобіль «Шевроле»

Chevrolet_Aveo«Вітаємо, ви виграли автомобіль «Шевроле», – смс-повідомлення такого змісту надійшло на мобільний 58-річного мешканця Тернополя.

У повідомленні також зазначалося, аби отримати детальнішу інформацію, слід зареєструватися на відповідному сайті, адреса якого вказана в повідомлені, а після цього перерахувати певну суму на рахунок.

Кошти, начебто, призначалися для оформлення документів на автомобіль та узаконення виграшу. Чоловік справно перерахував готівку і став чекати підтвердження виграшу.

Однак обіцяного автомобіля він так і не отримав, а номер, з якого надійшло «щасливе» SMS виявився заблокованим. Потерпілий звернувся за допомогою до правоохоронців.

Зараз міліціонери встановлюють особу організатора «виграшної» акції. За фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України – шахрайство.

Правоохоронці зафіксували вже декілька подібних випадків шахрайства на території області. Здебільшого номери, на які за детальною інформацією про виграш телефонували жителі області, були платними, а з рахунку потерпілих знімалися усі кошти.

Працівники міліції вкотре застерігають не бути надто довірливими. Ким би не представлялися невідомі – мобільними операторами, правоохоронцями, працівниками банку, чи інших держустанов перш, ніж виконувати їхні умови, слід переконатися у достовірності інформації.
Не поспішайте переходити за посиланнями, набирати коди, відправляти смс, переводити гроші, повідомляти особисті дані банківських карток чи рахунків.

Вам також може сподобатися