Тернопільські медики у пацієнтів вимагають гроші

diagnostica.com.uaУ кабінеті функціональної діагностики обласної поліклініки лікар вимагає гроші з пацієнтів.

Корупція і хабарництво в лікарнях ТернополяТернополяни розповідають: за обстеження в кабінеті функціональної діагностики обласної поліклініки змушують платити гроші. Лікарка, не соромлячись, називає конкретні суми.

«Незважаючи на Революцію Гідності та військовий конфлікт, який переживає Україна, хабарництва та корупції не поменшало», – кажуть тернополяни.

Крім так званих благодійних внесків, які змушують робити в обласній поліклініці, лікарі у кабінетах вимагають гроші за обстеження.

«В обласній поліклініці мене направили на кардіограму. Медсестра провела це обстеження. До речі, дуже привітна людина. Кардіограму розшифровувала лікарка з кабінету функціональної діагностики. І тут несподіване запитання впевнено прозвучало від лікарки «Десять гривень зможете заплатити?». Інші пацієнти казали, що у них також вимагали гроші. Не винятком були і призовники, які проходять медогляди. Крім того з пацієнтів, які лягають у стаціонар вимагають гроші за оплату аналізів. Проте у відомостях маленькими буквами пише, що це благодійний внесок», – розповів тернополянин Ігор Михайлович. Чоловік попросив не називати його прізвища.

Згадалися слова Святослава Вакарчука: «Чиновник, що бере хабар в час, коли солдати віддають життя за свою землю нічим не кращий, ніж терорист, що стріляє з Граду по мирних жителях».

Джерело: За Збручем

Вам також може сподобатися