Тернопільська область займає п’яте місце по Україні за кількістю придбаних котлів

023Станом на 10 січня 2015 року механізмом пільгового кредитування скористались 1629 сімей на суму більше ніж 28 млн гривень. Тернопільська область займає п’яте місце по Україні за кількістю придбаних котлів (при середньому показнику 68 – придбано 101 котел).
У грудні 2014 року компанія „Греса-Групп” спільно з  ПАТ „Укргазбанк” розробили кредитну программу на придбання енергозберігаючого обладнання та утеплення будівель (додаткова інформація розміщена на офіційному веб-сайті Держенергоефективності).

Кредитна програма призначена для ОСББ, юридичних та фізичних осіб-підприємців малого і середнього бізнесу та передбачає надання кредитів на термін до трьох років під 3-11% річних. До товарів, на які надається кредит згідно з акційними умовами, відноситься опалювальне, енергогенеруюче, водонагрівальне та кліматичне обладнання, а також системи теплоізоляції.

Довідково:Постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року № 491 внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2011 року № 1056 „Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження”.
Внесення змін до Порядку використання коштів дає змогу стимулювати населення до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини тіла кредиту, залученого на придбання котлів з використанням  будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу).
Позичальники – фізичні особи, які з метою встановлення вищезазначених котлів, залучили позику від ПАТ „Державний ощадний банк України” (уповноважений банк), можуть одноразово відшкодувати частину суми кредиту (в розмірі 20% тіла кредиту), залученого ним за одним кредитним договором в уповноваженому банку на придбання котла, але не більш як  5 тис. гривень за кожним кредитним договором.
Бюджетні кошти, що підлягають відшкодуванню позичальникам, будуть перераховані на рахунок уповноваженого банку для подальшого перерахування банком таких коштів на поточні рахунки відповідних позичальників – фізичних осіб, які відкриті в уповноваженому банку, для погашення частини суми кредиту.

Вам також може сподобатися