Міліціонери викрили тернополянку у звідництві

385132_20100906123020[1]Створення або утримання місць розпусти і звідництво – саме за такою статтею Кримінального кодексу України може понести відповідальність тернополянка.

Жінку викрили працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми УМВС України в Тернопільській області.

Вона допомагала дівчині, з якою познайомилася на одній із автобусних зупинок, шукати клієнтів для інтимних стосунків.

Звідництвом почала займатися на прохання 32-річної тернополянки, яка сказала, що через складне матеріальне становище та безробіття час від часу надає сексуальні послуги чоловікам за гроші. Дівчина залишила телефон і попросила, якщо будуть бажаючі отримати інтимні послуги, телефонувати їй. Свою роботу цінила від ста до трьохсот гривень.

Правоохоронці припинили бізнес з надання сексуальних послуг і задокументували щодо цих жінок кілька фактів по Тернополю.

Відомості за даними фактами правоохоронці внесли в єдиний реєстр досудових розслідувань за частиною 1 статті 302 Кримінального кодексу України (створення або утримання місць розпусти і звідництво). Жінці загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до 2-х років.

А от сама виконавиця послуг відповідатиме за статтею 181-1 КУпАП (заняття проституцією).

Вам також може сподобатися