Тернополянин Едуард Романюта представлятиме на «Євробаченні-2015″ у Відні

163886_big– Він представлятиме країну, яка підтримує нашу державу і усіх українців! — написала у «Фейсбук» Маряна Нестайко (на фото — справа). — І я рада, що склалося саме так, що українець, наш земляк і мій товариш, таки братиме участь у конкурсі цього року! Це заслужена перемога, бо вкладена колосальна робота, найталановитіших людей України!

Едуард Романюта заспівав пісню «I want your love», повідомляє УНН. Причому журі конкурсу надало перевагу іншому учаснику — Валерії Паша. Однак глядачі більшістю проголосували саме за Едуарда Романюту.

Молдова виступить у першій половині першого півфіналу «Євробачення-2015″, який пройде 19 травня в Австрії. Едуард Романюта змагатиметься в перший конкурсний день із суперниками з Греції, Македонії, Естонії, Нідерландів, Фінляндії, Бельгії, Вірменії, Сербії, Данії, Білорусі, Румунії, Росії, Албанії, Грузії та Угорщини.

Незважаючи на свій вік, Едуард має чимало титулів. На перший свій фестиваль «Перлини півдня» хлопчик поїхав на п’ять років і став на ньому лауреатом. Загалом Едуард — володар 18 перемог на всеукраїнських музичних конкурсах, 7-ми — інтернаціональних і 5 міжнародних Гран-прі.

У 2010 році пройшов національний український відбір «Євробачення-2011». Едуард Романюта веде свій блог на офіційному сайті Євробачення в Україні. Чотири роки поспіль юнак виконував соло на головних Президентських ялинках у країні. Творчість виконавця — поп-рок, молодіжний драйв.

Довідково. Едуард Романюта народився 23 жовтня 1992 р. у Тернополі. У ранньому віці батьки звернули увагу на вокальні здібності сина і вирішили, що дитина повинна серйозно займатися музикою. У два роки Едуард міг легко заспівати будь-яку почуту пісню. У чотири роки хлопчик вирушає в школу естради, де під керівництвом Світлани татарин і Оксани Гуцул вчиться вокалу. Паралельно Едуард відвідує уроки гри на скрипці в музичній школі.

Джерело: 7 Днів

Вам також може сподобатися