Чому тернополяни не погоджуються замінити штучні квіти на кладовищах живими?

f_15092439481398599307Жителів обласного центру просять замінити штучні квіти на кладовищах живими. Проте більшість краян не погоджується. Відтак різнокольорові пластикові квіти і вінки майорять на кладовищах.

Тернополянка Ольга Грищук доглядає на міському кладовищі чотири могили. Жінка постійно прикрашає могили штучними квітами тільки через те, що живі занадто дорогі: «Я кілька разів чула від священиків і від влади, що треба відмовитися від штучних квітів і вінків. Бо вони засмічують кладовище, і це є недобре для нашого середовища. Можливо, це правда. Але як на мене у наш час є просто нереально купувати живі квіти. Для мене вони дуже дорогі. Тому купуватиму штучні. Хочеться, щоб могили рідних завжди були у квітах. І ще хочу сказати, що це не лише моя думка. Багато моїх знайомих кажуть, якби тільки через кладовище засмічувалося місто, то проблем зі сміттям не було б».

Тим часом екологічне бюро української греко-католицької церкви продовжує закликати жителів Тернопільщини, не використовувати штучних квітів. «Ми не змушуємо, ми пропонуємо і просимо. То є питання екологічної культури. І в цьому є сенс», – відзначив референт Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ Ієрей Василь Шафран.

Джерело: За Збручем

Вам також може сподобатися