На Тернопільщині 13-річний хлопець майже рік не відвідував школу

razvodФакт неналежного виконання батьківських обов’язків задокументували співробітники Брежанського райвідділу міліції. Через недогляд батька 13-річний хлопець майже рік не відвідував школу.

Батьки дитини розлучилися два роки тому. Згідно рішення суду, неповнолітній та двоє його сестер мають проживати з матір’ю. Однак батько ігнорує Закон та не віддає сина колишній дружині. За фактом невиконання судового рішення щодо чоловіка було відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 182 Кримінального кодексу України. Справу правоохоронці направили до суду, де наразі триває її розгляд. Проте підсудний не з’являється на судові слухання.

Працівники міліції також двічі притягували горе-батька до адміністративної відповідальності за невиконання обов’язків щодо виховання дітей (стаття 184 КУпАП).

В ході перевірки також з’ясувалося, що чоловік не лише не займається вихованням сина, а й допустив те, що неповнолітній пропустив рік навчання у школі.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 166 Кримінального Кодексу України – злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від двох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Вам також може сподобатися