На першому засіданні новообраного виконавчого комітету Тернопільської міської ради прийнято ряд важливих рішень

16369nadal18 листопада відбулося перше засідання новообраного виконавчого комітету, на якому було розглянуто більше 30 питань. Як розповідає міський голова Сергій Надал, одним із важливих рішень було затвердження нового регламенту виконавчого комітету, у якому було враховано зміни законодавства та пропозиції громадських організацій у рамках коаліції «Прозорі ради».

«Виконавчий комітет прийняв рішення про внесення змін до бюджету Тернополя на 2015 рік. Ці пропозиції будуть винесені на розгляд депутатів на чергову сесію міської ради, – каже Сергій Надал. – Зокрема, рекомендується збільшити бюджет міста на 16 мільйонів і ці кошти виділити на заробітну плату працівникам закладів освіти та медицини, на придбання медикаментів, проведення вакцинації та на харчування у лікарнях, для додаткової допомоги малозабезпеченим тернополянам та для проведення проектування інженерних мереж комунікацій на ті земельні ділянки, які були виділені для учасників АТО».

Очільник Тернополя зазначає, що також передбачені кошти для виготовлення проектно-кошторисних документацій для реконструкції пляжу «Циганка» та для відкриття амбулаторії сімейної медицини на Сонячному масиві, для придбання нових сучасних моніторів для спостереження за тяжкими хворими для міських лікарень. І до кінця року планується завершити ремонти у дитсадку №3 на вул. Юності та закупити необхідне обладнання.

«Внесено зміни й до титульного списку ремонту житлового фонду, згідно з яким додатково відремонтуємо п’ять міжквартальних проїздів, – додає міський голова. – Зокрема, це вул. В.Великого,4 – бул. Вишневецького, 5; вул. В.Великого, 4 – бул. Вишневецького, 7; вул. 15 квітня,9 – бул. Куліша, 10; вул. 15 квітня, 9 – вул. Київська, 18 та вул. 15 квітня – бул. Куліша.

Вам також може сподобатися