Тернопільські волонтери напекли майже 2 тисячі пряників у вигляді сердець

vlcsnap-2016-02-05-15h41m03s574-820x300Купити пряники у вигляді сердець і тим самим допомогти військовим тернополяни зможуть у найближчі вихідні. До Дня закоханих волонтери штабу Самооборони Майдану Тернопільщини напекли близько 2 тисяч пряників. За виручені від їх продажу гроші планують покрити частину боргу за автомобіль, який купили для бійців АТО кілька тижнів тому.

У штабі Самооборони Майдану активно випікають та готують до продажу пряники у вигляді сердець. Такий подарунок до Дня святого Валентина зможе придбати кожен, каже Ліля Мусіхіна. Так ви зробите приємно коханій людині і допоможете бійцям. Гроші, виручені від продажу, підуть на покриття боргу за автомобіль, який волонтери придбали та доставили у зону АТО два тижні тому.

– Купили автомобіль для розвідки 73 центру спецоперацій, люди погодились почекати, доки в нас будуть кошти. Така парадоксальна ситуація, коли машина вже на фронті, машина вже працює, а кошти за неї ми не віддали. Ну звичайно ж, завжди думаємо як заробити, і одна з найвдаліших, скажім так, бізнес-ідей нашого штабу, це була ідея з пряниками. От зараз має бути День Валентина, думаємо, що студентська молодь і взагалі небайдужі тернополяни, мабуть їм буде дуже приємно подарувати своїм коханим пряники в вигляді сердечок. Ну от, поки що ми над цим активно працюємо. Працюємо вже другий день, вчора випікали, сьогодні розмальовуємо, – розповідає волонтер штабу Самооборони Майдану Тернопільщини Ліля Мусіхіна.

Цього разу волонтери напекли майже 2 тисячі пряників. З продуктами на випічку допомогли тернополяни. Хтось приніс цукор, хтось борошно, а хтось яйця. Разом випікали та розмальовували. Купити пряники можна буде у найближчі вихідні за символічною ціною 35 гривень за набір.

– Ми розуміємо, що можливо десь піднімається ціна, ми не піднімаємо. Яйця нам в цей раз взагалі подарували, вже два рази під ряд нам дарують яйця по цілому ящику, тобто на випічку нам вистачило. Борошно, цукор так само привезли люди. По великому рахунку, це є така колективна робота цілого Тернополя, небайдужих людей для того, щоб якось допомагати фронту, – каже Ліля Мусіхіна.

За виручені гроші волонтери планують покрити, хоча б частину боргу за автомобіль.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися