Чи безпечні атракціони у тернопільських парках?

atrakcionu_137500358546_146227145378Після прикрого випадку у парку «Топільче», коли під причал катамарана провалився хлопчик, атракціони пройшли повторну перевірку. Керівник парку запевняє, що вони у доброму стані, крім того парк нещодавно поповнили новим атракціоном для наймолодших відвідувачів.

Нині у парку «Топільче» працює сім атракціонів, загалом у тернопільських парках їх шістнадцять. Більшість ще радянського виробництва.

«Зараз всі атракціони проходять відповідні перевірки. Також випробовування проводить відповідна комісія. Даємо навантаження у три рази більші, як має бути. Все ремонтуємо, відновлюємо, щоб мали куди діти приходити і відпочивати. Цього року придбали новий атракціон для наймолодших відвідувачів – це зелена гусінь. Цим атракціоном можуть користуватися дітки самі менші. Можна стверджувати, що він досить безпечний. Зараз у нас є сім атракціонів і всі вони у надійному стані», – відзначив завідував парку «Топільче» Юрій Бойко.

Тернополяни від атракціонів не в захваті. Більшість бачить необхідність у тому, щоб їх замінити новими, пише зз.

«Це ті атракціони, якими ще ми користувалися. А це двадцять років тому. Є сумнів, чи вони справні звичайно, але добре, що хоч такі працюють, дитина має де вийти і відпочити», – каже тернополянка Ірина Куць.

Керівники парків запевняють, що атракціони відремонтовані якісно, а також пройшли відповідні випробування.

Джерело: За Збручем

Вам також може сподобатися