Телефон продав без грошей

telefonaТернополянин звернувся до поліцейських із заявою, що став жертвою шахраїв. Чоловік продав незнайомцеві мобільний телефон,  отримав смс-повідомлення про надходження коштів, але останнє  виявилося аферою.

Шахрайства, пов’язані з торгівлею через мережу, поліцейські документують дедалі частіше. Механізм такої афери нескладний – спочатку надіслати кошти на рахунок продавця,  а буквально через декілька секунд скасувати операцію. Жертві на мобільний приходить лише смс-повідомлення про надходження коштів.

Такий спосіб збагачення пройдисвіти  вкотре «відпрацювали» на жителеві обласного центру. Чоловік продавав мобільний. Котрогось дня до нього навідався покупець. Оглянув телефон, зійшлися на ціні. Через деякий час на мобільний прийшло смс-повідомлення, що кошти перераховані, тож продавець віддав товар. Але, як з’ясувалося, на картці грошей не було. Потерпілий із заявою звернувся до поліцейських.

Аби не потрапляти у подібні ситуації, правоохоронці радять бути дуже уважними та прискіпливими, отримуючи гроші через різноманітного роду інтернет-банкінги та платіжні системи.

Вам також може сподобатися