У дитячому садочку №26 Тернополя відремонтовано прилеглу територію та замінено вікна на енергоефективні

IMG_4282_040716Міський голова Тернополя Сергій Надал оглянув стан виконання ремонтних робіт у дитячому садочку №26, який розташований на вул. Лесі Українки, 7а. Біля цього закладу проведено ремонт асфальтобетонного покриття, а у садочку – замінено вікна на енергозберігаючі.

«У цьому році міська рада розпочала реалізовувати нову програму, яка передбачає ремонт під’їзних шляхів до закладів та самих територій у тринадцяти дитячих садочках Тернополя. У дошкільному закладі №26 сьогодні уже завершено ремонт покриття, проходів до дитячих майданчиків, а також замінено усі вікна на енергоощадні. Частину коштів для цих потреб виділила міська рада, а іншу надала компанія «Perfect» у рамках соціального партнерства, – розповідає Сергій Надал. – Зазначу, що до 1 вересня у цьому садочку заплановано відкрити додаткову групу для дітей молодшого шкільного віку, у якій навчатимуться майже 30 дітей».

Загалом до 1 вересня у Тернополі буде відкрито ще шість додаткових груп – у дитячих садках №38 у Центрі, №9 на БАМі, №13 на Дружбі та ще три групи у мікрорайоні Новий світ. Також розпочне роботу дитячий садок на вул. Юності.

Вам також може сподобатися