Як борги перед ЖЕКом можуть повпливати на закордонну поїздку?

1359543373_taryfy-na-komunposlugyБорги перед ЖЕКом можуть стати причиною заборони виїзду за кордон. При цьому, дізнатися про це, власник квартири може безпосередньо перед вильотом.

Правозахисники нагадують, що таке рішення приймає виключно суд. Підставою для не виїзду може стати лише ухвала, яка вже вступила в законну силу.

Тобто, аби неприємний сюрприз трапився перед поїздкою на відпочинок, власник квартири має проігнорувати принаймні кілька повісток до суду.

Якщо заборона на виїзд не змусить боржника розрахуватись, тоді він ризикує залишитись без житла.

За законом, якщо сума боргу перевищує десять мінімальних зарплат, а саме 13,5 тисяч гривень, компанія, яка надає послуги може звернутися до суду.

У разі її перемоги власник квартири матиме тиждень, аби розрахуватися, а далі квартиру реалізують на державному аукціоні. Проте, правозахисники запевняють компроміс все одно знайти можна.

В Україні кількість випадків, коли майно конфісковують за борги тільки зростає.

Без квартири вже залишилась родини у Луцьку та Броварах. Фахівці це пов’язують з не підйомними для багатьох тарифами на комунальні послуги.

Тому, аби не потрапити в сумнозвісну статистику, боржникам радять не зволікати, а домовлятися із компаніями, які надають послуги.

Джерело: 7Днів

Вам також може сподобатися