Медики Тернополя розповіли про проблеми з інсуліном

13516_11565_sip-insulinОперативна нарада відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради від 6 липня 2016 року

Першочергово розглянуто та обговорено питання забезпеченості інсулінами дітей і дорослих, хворих на цукровий діабет, та стан забезпечення хворих на рідкісні (орфанні) захворювання лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

Як зазначає головний лікар ТМДКЛ Андрій Артимович та міський позаштатний ендокринолог Алла Лебедєва, на сьогоднішній день існує проблема з забезпеченістю дітей, хворих на цукровий діабет, протидіабетичними препаратами, зокрема, Хумуліном Р та Хумуліном Н.

На сьогодні дане питання вирішується на рівні міської влади та силами медичного закладу. За інформацією управління охорони здоров’я облдержадміністрації найближчим часом проведуться тендери по закупівлі вищезазначених протидібетичних препаратів і уже до кінця року дані медикаменти поступлять в медичні заклади.

Щодо забезпечення хворих міста Тернополя на рідкісні (орфанні) захворювання лікарськими засобами та виробами медичного призначення, то в рамках комплексної міської Програми “Здоров’я тернополян на 2016-2018рр” вперше із місцевого бюджету виділено кошти для закупівлі потрібних медичних препаратів для даного контингенту хворих.

Джерело: ternopillive.com.ua

Вам також може сподобатися