Тернополяни скаржаться на водіїв маршруток

88855342_marshrutka1У Тернополі з необачності водія маршрутки ледь не було травмовано двох дітей.

Про прикрий інцидент написала Іванна на сайті міської ради. При цьому закликала керівництво міста вказати перевізника і притягнути винних до відповідальності.

“18 липня 2016р. близько 18 год.17 хв. я з двома дітьми та візочком на маршруті №14 їхала від зупинки !5 квітня (Сільпо) до вул.Лесі Українки. Зійшла першою із транспортного засобу, щоб зняти візок з маленкою дитиною та допомогти старшій дочці вийти з транспортного засобу. Однак, водій не дивлячись, що пасажири, ще не вийшли із салону, не закривши двері, не зважаючи на крик пасажирів рушив з місця. Діти залишились на сходах в маршрутці із відкритими дверима. Добре, що не випали з транспортного засобу. Врахавуючи частоту руху транспорту по маршруту №14 подія відбулась по графіку №6 або №7 (згідно розкладу руху автобусів на автобусному маршруті №14 розміщеного на сайті міської ради. Прошу вказати перевізникам на посилення контролю за підбором кваліфікованих водіїв так як перевозять людей”, – написала жінка.

Відповіді під її питанням немає. Власне, в розділі “Питання-відповіді” взагалі немає реакції на питання людей. У такий спосіб влада міста яскраво демонструє, на скільки вона зважає на звернення та зауваження мешканців.

Джерело: 0352

Вам також може сподобатися