Міські комунальні служби та підрядні організації впродовж доби здійснювали нічні чергування та очищали місто від снігу

pribirannya-u-nich-z-25-na-26-sichnya-2021-rokuВпродовж останньої доби у Тернополі спостерігалося погіршення погодних умов, зокрема, зниження температури повітря, сніг з дощем, налипання мокрого снігу та ожеледиця.

З огляду на це міські комунальні служби та підрядні організації протягом всієї доби здійснювали нічні чергування та очищали місто від снігу.

Напередодні негоди комунальники здійснили попереднє посипання доріг і тротуарів міста спеціальною сумішшю для уникнення формування так званої «льодової кірки» після випадання опадів у вигляді снігу чи дощу.

Так, у ніч з 25 на 26 січня 15 одиниць спецтехніки підрядної організації ТОВ «Авакс Проф» здійснювали механізоване посипання проїзних частин, підмітання та обробку протиожеледною сумішшю тротуарів у центральній частині міста, на масивах «Східний» та «Сонячний», у районах Старого Парку, Канади, Нового Світу та в «Промисловому» районі.

П’ять одиниць снігоочисної техніки ТМШРБ «Міськшляхрембуд» прибирали від снігу дороги і пішохідні зони у мікрорайоні «Дружба» та обробляли їх протиожеледними засобами. Ще два піскороскидачі працювало цієї ночі на об’їзних шляхах та у Березовиці, Кутківцях і Пронятині.

За належне утримання прибудинкових територій і міжквартальних проїздів у Тернополі відповідальні управителі житлового фонду, за прибирання від снігу та посипання протиожеледними сумішами прилеглої території до закладів торгівлі та громадського харчування, офісів, установ і організацій – суб’єкти господарювання.

Дізнатися, як прибирають місто взимку та хто відповідальний за окрему територію, можна, переглянувши інформаційні буклети «План прибирання міста взимку» та Інтерактивну карту відповідальності.

Інформацію (з доданим фото) щодо неналежного прибирання дворів, міжквартальних проїздів чи доріг мешканці Тернополя можуть надсилати на Viber муніципальної інспекції за номером +38 073 015 14 81, або зателефонуваши на Цілодобову гарячу лінію 15-80, (0352) 23 – 63 – 97.

Вам також може сподобатися