На Тернопільщині ліквідовано пожежі двох господарських будівель
![000](https://tgn.in.ua/wp-content/uploads/2021/10/000-320x201.jpg)
Цього ж дня о 18:21 у с. Хмелиська Підволочиської територіальної громади Тернопільського району виникла пожежа господарської будівлі. Вогнем знищено перекриття будівлі на площі 12 кв. м, 1 м куб. дров та речі домашнього вжитку, пошкоджено покриття на площі 12 кв.м. Пожежу ліквідовано черговим караулом 20-ї державної пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління. Під час гасіння врятовано дану господарську будівлю та суміжний житловий будинок.
Причини виникнення пожеж та матеріальні збитки встановлюються.