Дві золоті медалі здобули тернополянки Каріна Вовк та Олеся Крисюк на чемпіонаті України з боксу в Тернополі

61f792b8152af942622155Кращі з кращих представників з усіх областей України з 23 до 30 січня виборювали у Тернополі нагороди чемпіонату України з боксу серед чоловіків і жінок (U-22). Перемога у цих змаганнях мала означати для їх учасників здобуття путівки на чемпіонат Європи, який незабаром відбудеться у Хорватії.
Таке право вибороли тернополянки Каріна Вовк та Олеся Крисюк, які у своїх вагових категоріях посіли перші місця і стали чемпіонками України з боксу серед жінок. Спортсменки – представниці Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності, обласного ФСТ «Динамо», займаються у спортивному комплексі «Текстильник», тренуються під керівництвом Руслана Фірмана.
Каріна Вовк є вихованкою ОДЮСШ із літніх видів спорту, студенткою факультету фізвиховання ТНПУ ім. Володимира Гнатюка, а Олеся Крисюк – студентка ЗУНУ.
«Ми це зробили – дев’ятиразова чемпіонка України! – поділилась враженнями від участі у турнірі на своїй сторінці у соцмережах Олеся Крисюк. – Так, було зовсім нелегко, бо дорога до перемоги потребує надзвичайно багато старань. Знову ж таки, ця перемога – велика відповідальність за покладені на мене надії. Дякую усім, хто долучився до цієї справи, а саме: моїм батькам та сестричці, бо їхня безмежна любов і щоденна молитва та віра в мене – це щось неймовірне, тренеру Руслану Фірману, бо він – це друге “я”, команді професіоналів своєї справи, бо без їхньої підтримки, моє тіло не було б у такій формі, друзям, хрещеним батькам, родичам, знайомим, а також усім, хто цікавився та вболівав за мене. Нехай Господь обдарує Вас і ваші сім’ї любов’ю, миром, злагодою. Слава Богу за все».

Вам також може сподобатися