Жителі Тернопільщини повірили додзвонювачам та втратили заощадження

Internet-shahrai1Понад 40 тисяч гривень втратило четверо мешканців Тернопільської області, які стали жертвами псевдобанкірів. Громадяни своїми діями допомагали пройдисвітам привласнювати заощадження.

Афери діяли за аналогічною схемою: вони телефонували до краян та представлялися співробітниками фінансових установ. Вони переконували громадян, що їхні кошти в небезпеці й аби убезпечити рахунки необхідно здійснити певні дї.

Двоє з потерпілих без роздумів переказали власні кошти на рахунки, які їм вказали дозвонювачі. Інші – повідомили пройдисвітам конфіденційну інформацію щодо своїх карткових рахунків. Як наслідок всі мешканці області позбулися заощаджень.

Відомості про події слідчі внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-розшукові заходи для розкриття шахрайства.

Працівники поліції вкотре радять жителям області бути обережними та не довіряти незнайомцям. Не варто робити будь-які операції з карткою в телефонному режимі, краще особисто піти у банк. У жодному разі не повідомляйте нікому дані своєї картки та коди, які надходять вам на телефон. Також не вводьте жодних цифр, за вказівками незнайомців, у своєму банківському додатку.

У разі підозри шахрайських дій, блокуйте картку та телефонуйте на лінію 102.

Вам також може сподобатися