На вулицях Тернополя проводяться ремонти з метою запобігання руйнування дорожнього полотна

4Цими днями ремонтні роботи продовжуються одразу на кількох вулицях у Тернополі. Працівники підрядної організації працюють над усуненням вибоїн та запобігання руйнування дорожнього полотна.

Зокрема, на вихідних на вул. Руській, на ділянці від вул. Богдана Хмельницького у напрямку бульв. Тараса Шевченка, виконувалось фрезерування асфальтобетонного покриття проїзної частини (ліквідація напливів) та влаштування верхнього шару асфальту.

Тривають роботи з реконструкції інженерних мереж, де на вихідних влаштовували водопровідно-каналізаційні мережі на примиканні вулиць Листопадова-Михайла Грушевського.

Продовжується ремонт перехрестя вулиць Євгена Коновальця-Іллі Рєпіна, де уже вкладають фігурні елементи мощення.

Заплановано підготовку ремонтних карт з метою ліквідації напливів (фреза велика) та влаштування щебенево-піщаною сумішшю основи на ділянці, що на вул. 15 Квітня.

На зупинці громадського транспорту на вул. Київській продовжується мощення посадкового майданчика фігурною плиткою.

Разом з тим, тривають ремонти дворів та міжквартальних проїздів за адресами: вул. Євгена Коновальця 18; вул. Мирона Тарнавського-вул. Любомира Гузара; вул. Іванни Блажкевич, 7; просп. Злуки, 13; вул. Галицька, 35; бульв. Данила Галицького (в межах буд. №1; в межах буд. №5; в межах буд. №1-№3; в межах буд. №92 на просп. Степана Бандери); вул. Василя Симоненка, 5; вул. Київська,18.

Вам також може сподобатися