Санкар з Тернопільщини Максим Панчук тренується за кордоном

Санкар з Тернопільщини Максим Панчук повернувся додому із четвертих зимових юнацьких Олімпійських ігор. Вони відбулися в Канвондо, що у Південній Кореї. Разом з Андрієм Муцом зі Львова зайняли 7 місце в індивідуальній гонці і 5 в командній. Спортсмен розповів Суспільному, що розпочав підготовку до наступних змагань.

“У нашій особистих перегонах було 2 заїзди. І в командній гонці – 1 заїзд. Там траса доволі потужна. Доволі швидка. Ми їхали майже з найнижчої точки старту. З юніорського старту”, – розповідає спортсмен.

Максим каже, зараз в Україні немає жодної санної траси, де спортсмени могли б відпрацьовувати спуски.

“Раніше я 7 років тренувався в Кременці на санній трасі. Зараз ми там не тренуємось, оскільки траса закрита, не працює. Тобто, можливості готуватись, професійно тренуватись в нас в Україні нема взагалі між сезонів”,– каже Панчук.

Санну трасу в Кременці закрили після нещасного випадку, який стався у травні минулого року. 9-класниця Діана Новосад смертельно травмувалася через те, що під час її спуску від дерев’яної траси відламалася дошка. Максим каже, те, що в Україні немає жодної санної траси в хорошому стані, вплинуло на їхні результати під час Олімпіади.

Джерело: Суспільне

Вам також може сподобатися