Мешканка Тернопільщини переказала незнайомцям 41 тисячу гривень

В шахрайську аферу потрапила мешканка району. Жінка переказала незнайомцям 41 тисячу гривень.

Потерпіла в одній із соцмереж натрапила на інформацію про можливість легкого заробітку, шляхом вкладення грошей в інвестиційний фондовий ринок. Із заявницею зв’язався нібито експерт вказаного фондового ринку. Аферист надавав інструкції, як здійснити купівлю криптовалюти на біржі, поповнюючи свій акаунт. Потерпіла протягом декількох днів здійснювала поповнення банківських рахунків аферистам та виконувала їхні вказівки. При спробі вивести зароблені кошти, дана функція виявилась неактивною, а шахраї заблокували жінку в мережі.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження ч. 4 ст. 190 (Шахрайство, вчинене у великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Запам’ятайте: у жодному разі не перераховуйте гроші на невідомі вам рахунки та не розголошуйте свої особисті дані незнайомцям.

Щоб не втрапити у пастки шахраїв, пам’ятайте:

не існує гарантованих інвестицій або методу, який допоможе заробити велику суму грошей швидко і без зусиль;
у разі отримання подібної пропозиції слід знайти більше інформації про неї та компанію, з якою вона пов’язана, читайте відгуки;
якщо інвестиція та компанія виявляться реальними, ви повинні підтвердити особистість компанії та працівників, які пропонують Вам угоду.

Не дайте себе ошукати!

Вам також може сподобатися