У Тернополі висаджують літні квітники

У Тернополі активно працюють над озелененням міста, впорядковують зелені зони, парки, сквери та висаджують квіти на клумбах й квітниках.

Сьогодні, 20 травня, проводиться озеленення бульвару Тараса Шевченка та скверу Кобзаря. На клумбі, що навпроти центрального універмагу, будуть висаджені квіти: бегонія семперфлоренс та ехеверія, а у сквері Кобзаря з’являться жоржини сортові, канни та хлорофітум.

Літні квітники є важливим елементом міського озеленення. Вони не тільки прикрашають вулиці та парки, але й створюють сприятливий мікроклімат, покращують якість повітря та забезпечують комфортне середовище для мешканців і гостей міста.

Процес створення літніх квітників розпочинається з ретельного планування. Обираються види рослин, які найкраще підходять до кліматичних умов та мають гармонійний вигляд. Перед висадженням квітів проводяться підготовчі роботи: очищення території, підготовка ґрунту та внесення добрив. Після висадження за квітниками регулярно доглядають: поливають, підживлюють, прополюють та проводять профілактичні заходи проти хвороб і шкідників.

Висаджені квіти радуватимуть око до осені, створюючи неповторну атмосферу затишку і краси.

Наразі працівники підрядної організації висадили розсаду літніх квітів та впорядкували квітники на бульв. Тараса Шевченка та вул. Петра Конашевича-Сагайдачного. Найближчими днями розпочнуться роботи з оновлення квітників й на інших локаціях, зокрема, біля пам’ятника Степанові Бандері та вул. Листопадовій.

Вам також може сподобатися