Від мертвих тварин до підгузків: чим тернополяни засмічують каналізацію і хто це все прибирає

Тернопільводоканал” показав, що тернополяни викидають у каналізацію.

Ось сюди, на каналізаційні очисні споруди Тернополя потрапляє сміття, яке містяни легковажно змивають в унітаз. Так-так, рештки їжі, засоби гігієни, іграшки, ганчірки й навіть мертві домашні тваринки каналізаційною мережею разом зі стоками потрапляють в іншу точку міста й осідають на цих решітках. Решітки наші працівниці вручну змушені отак очищувати щокілька годин. Потім сміттєвоз вивозить цей огидний «улов» на звалище.
При нагоді згадаємо і про інший наслідок бездумного використання унітазу. Буває, непотріб залягає ще на шляху до очисних споруд, в каналізаційних трубах, які не призначені для транспортування та утилізації твердих побутових відходів. І, зрештою, утворює затор. Тоді до справи беруться працівники аварійно-диспетчерського відділу і чистять захаращену ділянку каналізаційної мережі.
Щомісяця наші фахівці отримують понад дві сотні таких викликів. Наприклад, у квітні прочищали каналізацію рівно 222 рази. Купа роботи — через нерозсудливість деяких містян.
️Тому вкотре нагадуємо: використовуйте унітаз лише за прямим призначенням. Так ви піклуєтесь про належний стан каналізаційної мережі й не додаєте навантаження очисним спорудам міста.

Вам також може сподобатися