«Фінансова біржа»: тернопільські правоохоронці застергіають, як не стати жертвою шахраїв

Місцева жителька протягом року вкладала свої кошти у різні фінансові операції, однак замість високого заробітку жінка втратила 320 000 гривень.
До співробітників Тернопільського районного управління поліції із заявою про шахрайські дії звернулася 52-річна мешканка обласного центру. Вона розповіла, що в інтернеті натрапила на оголошення про «заробіток» у брокерській фірмі. «Інвестори» робили ставки і у випадку виграшу, гроші клієнтам поверталися з відсотком.
Аби отримати високий дохід тернополянка протягом року перераховувала кошти на різні фінансові операції. Деякі інвестиції для жінки обернулися успіхом, тому одразу й не зрозуміла, що насправді втрачає свої гроші. Як наслідок – потерпілу ошукали на 320 000 гривень.
Далі до неї зателефонував «інвестор», який запевнив, що необхідно переслати ще 25 тисяч, аби заробити чималу суму. Потерпіла повірила й повідомила, що має тільки 5 тисяч, які згодом перерахує. Поліцейські оперативно зреагували й переконали жінку, що це – чергова пастка шахраїв.
Тривають оперативно-розшукові заходи, аби встановити особу зловмисника. За фактом шахрайства слідчі відкрили кримінальне провадження відповідно до ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України. За скоєння такого злочину загрожує позбавлення волі від трьох до восьми років.
Поліцейські розповідають, як не потрапити у подібну схему аферистів:
• перш ніж вкладати гроші, переконайтеся, що компанія має всі необхідні дозволи на здійснення фінансових операцій;
• будьте обережні, якщо вам обіцяють за короткий час високий прибуток;
• не надавайте особисту інформацію й конфіденційні дані банківських карток третім особам.
Пам’ятайте, що будь-яке інвестування має ризики!
Якщо ви потерпіли від шахраїв, телефонуйте на спецлінію 102. Для оперативного надання допомоги від працівників Департаменту кіберполіції Національної поліції України звертайтесь за номером 0 (800)50-51-70.

Вам також може сподобатися