У Тернополі тривають ремонти доріг

Завдяки сприятливим погодним умовам у Тернополі продовжуються роботи з ремонту дорожнього покриття, прибудинкових територій та пониження ділянок перед пішохідними переходами.

Сьогодні, 20 червня, заплановано провести підготовку ремонтних карт (фреза мала) на вул. Василя Ярмуша та влаштування асфальтобетонного покриття за адресами: вул. Подільська, вул. Микулинецька та вул. Кирила Студинського.

Також у місті розпочато роботи з пониження ділянок перед пішохідними переходами за двома адресами: вул. Бережанська (в районі будинку №47) та вул. Володимира Лучаковського (примикання до вул. Бережанська). Наразі на цих ділянках триває розбирання асфальтобетонного покриття тротуару.

Реконструкція інженерних мереж триває на вулиці В’ячеслава Чорновола, де ведуться роботи з влаштування траншеї, труб, засипання траншеї піском та влаштування колодязів.

Окрім того, продовжується відновлення прибудинкових територій та міжквартальних проїздів за адресами: вул. Олени Теліги, 9, вул. Новий Світ, 93-95, вул. Тараса Протасевича, 10-А, та бульв. Данила Галицького,3А.

Додамо, в рамках поточного ремонту розпочались роботи з заміни аварійної ділянки дощової каналізації на вул. Промисловій (від фабрики меблів «Нова» та до кільця на перехресті вул. Текстильна – просп. Злуки). Роботи триватимуть до 26 червня.

Вам також може сподобатися