У Тернополі презентували книгу героя Андрія Юркевича

f.n.m.11.11.14r.00311 листопада в державному архіві Тернопільської області відбулась презентазія книги “Моя революція”. Автор загиблий герой “Айдарівець” Андрій Юркевич “Грізлі”, активний член Тернопільської крайової команди ВГО УНСО.

Книга є його спогадами про Майдан і Революцію гідності. Презентацію відкрив директор ДАТО кандидат історичних наук Юрій Гумен. На презентації виступили: дружина Христина Юркевич, воїн АТО і побратим Валерій Чоботар, член ВГО УНСО Юрій Гуменюк, директор школи №13 міста Тернополя Руслан Вавричук в якій навчався Андрій Юркевич та батько Андрія Юркевича пан Михайло.

Книга вийшла у світ  у видавничому центрі «Вектор» накладом до п’ятидесяти примірників, згодом видання буде додруковане.

Джерело: Номер один

Вам також може сподобатися