Home Самоврядування Освіта

У Тернополі запроваджувати 6-денне навчання у школах не планують

konferentsiya-osvityan1У Тернополі всі навчальні заклади готові до початку нового навчального року.

Про це йшлося 27 серпня в Українському домі «Перемога». Там відбулася конференція працівників освіти Тернополя.

Участь у конференції взяв міський голова Сергій Надал, повідомляє сайт міської ради.

- Ми живемо у непростий час, події на сході визначають ритм нашого життя по всій країні. Через економічну та суспільну ситуацію в державі, підняття тарифів на енергоносії, перед нами постало питання, як працювати впродовж цього навчального року, – каже Сергій Надал. – Було багато пропозицій та ідей щодо оптимізації витрат, пов’язаних з газом і теплом за рахунок графіку навчання. Проаналізувавши не один раз всі варіанти, ми прийняли рішення не запроваджувати 6-денне навчання. Ми будемо рекомендувати управлінню освіти і керівникам шкіл відкоригувати, оптимізувати програму, можливо, провести навчання в окремі суботи.

Начальник управління освіти і науки міської ради Ольга Похиляк звернулася до присутніх із промовою, у якій закликала за будь-яких обставин забезпечити високий рівень надання освітніх послуг у місті, а також проаналізувала зроблене освітянами впродовж 2013-2014 років.

- З метою координації зусиль громадськості та влади при міському голові створена і вже активно діє батьківська рада, яка допомагає у ефективному проведенні навчального процесу, – розповідає Ольга Похиляк. – Адже це представники батьків 38 загальноосвітніх навчальних закладів, які діють у місті.

Серед іншого, начальник управління освіти та науки зазначила, що цього року на освітян очікує модернізація системи освіти, впровадження організаційних форм навчального процесу, формування високої професійної компетентності педагогів і школярів та інші важливі завдання.

Джерело: 7 Днів

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар